Bilecik Facebook ve Instagram Reklam Uzmanı

bilecik facebook instagram reklam uzmanı

Bilecik Instagram ve Facebook reklam uzmanı olarak müşterilerime hizmet vermekteyim. Ağırlıklı olarak orta ve büyük ölçekli firmalara reklam optimizasyonu ve kampanya yönetim işlemleri yapmaktayım. Siz de ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya reklamları ile tanıtmak istiyorsanız Murat ÇELEBİ’den fiyat alabilirsiniz.

Müşterilerimin, varsa mevcut reklam kampanyalarını optimize edip harcamaları düşürmekteyim. Yeni kampanya oluşturmak için müşteri ürün ve hizmetleriyle alakalı detaylı araştırmalar yapmaktayım. Bu araştırmalar kapsamında anahtar kelime analizi, rakiplerin reklam stratejisi, müşteri analizi gibi detaylı bir araştırma yaptıktan sonra kampanya projeksiyonu belirlemekteyim.

Sosyal medya reklamı yayınlamak isteyen Bilecik müşterilerim için bizzat yüz yüze görüşüp planlama yapmaktayız. Ofisimin Bilecik’te olması sayesinde müşterilerimin isteklerine ve sorunlarına doğrudan müdahale etme fırsatım olmakta.

Bilecik Facebook Reklamları

Bilecik Facebook reklamı yayınlamak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerim benimle iletişime geçerek bu işlemleri uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmektedir. Facebook platformu özellikle gruplar (topluluklar) ve marketplace sayesinde hala aktif olarak kullanılmaktadır. Her yaş grubundan aktif kullanıcısı olan Facebook’un çeşitli alanlarında reklam yayınlamak mümkündür.

Facebook reklam çeşitleri
Facebook Reklam Yerleşim Alanları

Akış, hikayeler ve Messenger içerisinde reklam gönderileriniz kolaylıkla yayınlanabilmektedir. Buradan elde ettiğiniz kitleyi Meta Bussines Manager ile yönetmek mümkündür. Bu panel üzerinden Instagram reklamlarınızı da yönetebilmekteyiz.

Bilecik Instagram Reklam Uzmanı

instagram reklam uzmanı bilecik

Instagram platformu günümüzde en yaygın kullanılan sosyal medya platformları arasında ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle genç ve orta yaşlı kitlenin vakit geçirdiği bu sosyal medya platformunda müşteri kitlenize reklam çıkmak oldukça önemlidir. Facebook ve Instagram’ın tek panel üzerinden yönetilmesi sayesinde reklam ayarlarınız daha rahat olmaktadır. Meta Business Manager sayesinde hem Instagram hem Facebook kitlenize reklam çıkabilirsiniz.

Kitlelerinizi optimize etmek, reklam alanları belirlemek ve sıcak kitleye yeniden pazarlama yapmak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Bilecik Merkez’de iseniz yüz yüze randevu oluşturup ayrıntılı değerlendirme yapma imkanına sahip olacaksınız.