Bilecik SEO Uzmanı – Google Sıralama Yükseltme

bilecik seo uzmanı google sıralama yükseltme

Bilecik SEO Uzmanı olarak şehrimizdeki fabrikalara ve büyük şirketlere SEO hizmeti sağlamaktayım. SEO hizmeti kapsamında müşterilerimizin hangi anahtar kelimelerde sıralamaya girmek istediklerini belirliyorum. Ayrıca detaylı sektör analizi yaparak yeni müşterilerin istediği anahtar kelimelere yenilerini ekliyoz, mevcutlardan bazılarını çıkarıyoruz.

SEO hizmeti kapsamında mevcut web sitelerini detaylı analiz ederek SEO hatalarını ve eksiklerini tespit ediyorum. Bu tespitleri müşterilerime raporlayarak yapılması gerekenleri iletiyorum. Birebir ve online gerçekleştirdiğim toplantılar ile müşterilerimin isteklerini değerlendiriyorum. Yaptığım sektör analizleri doğrultusunda ortak yol haritası çıkarıyorum. Bu doğrultuda müşterilerime SEO fiyatı veriyorum.

Bir web sitesinin Google’da üst sıralarda çıkması, işlek bir caddede dükkanı olmasından daha etkilidir.

Kaan GÜLTEN

SEO Neden Önemlidir?

SEO, Google’da üst sıralarda çıkmak isteyen kişiler ve şirketler için önemlidir. Günümüzde insanların interneti ne kadar yaygın kullandığı herkes için aşikar bir durumdur. Neredeyse hepimiz ürün ve hizmet arayışı için öncelikle Google’a başvuruyoruz. Google sonuçlarına göre verdiğimiz kararlar şekilleniyor. Bu noktada SEO’nun önemi ortaya çıkıyor.

Potansiyel müşterilere ulaşmak için Google’da ilk sayfada (ilk sıralarda) olmak her firma için önemlidir. İşletmenizi hiç tanımayan kişiler SEO sayesinde haberdar olacaktır. Rakiplerinizin önünde listelenmek sizi daha avantajlı konuma getirecektir. Yeni ürün ve hizmetleri müşterilere tanıtmak için yine Google sonuçları önemlidir.

Bilecik’te yeni sanayi bölgeleri kurulmuştur. Bu bölgelerde faaliyet gösteren birçok firma mevcuttur. Bilecik firmaları tüm Türkiye’ye satış yapmak için SEO hizmetlerine başvurmaktadır. Aksi taktirde tv-gazete reklamları çok daha maliyetli olmaktadır. Ayrıca SEO ücretleri tv ve gazete reklamlarına göre oldukça ekonomiktir.

Günün sonunda baktığımızda, internetten müşteri bulmak isteyen her işletme/kişinin SEO çalışması yapması gerekmedktedir. SEO çalışması yapılmayan bir web sitesi size müşteri kazandırmaz. Yeni müşterilerinize ulaşmak istiyorsanız SEO çalışması yaptırmanız gerekmektedir.

SEO mu Google Reklamları mı?

Bu sorunun cevabı ihtiyaca ve bütçeye göre değişmektedir. Dijital pazarlamada önce SEO yapılmalıdır. En azından SEO uyumlu bir web sitenizin olması her şeyden önemlidir. Daha önce müşteri portföyünüze göre SEO ve reklam karşılaştırması yapılabilir.

Örneğin daha önce hiç bilinmeyen yeni bir ürün çıkardıysanız Google ve sosyal medya reklamı vermek doğru bir yaklaşım olabilir. Ancak piyasada satılan mevcut bir ürünün mudailini üretiyorsanız SEO yaptırıp rakiplerinizin önüne geçmeniz gerekir. Çünkü o ürün zaten kullanıcılar tarafından biliniyor ve Google’da ürün ismiyle arama yapılıyor.

Ürün ismiyle yapılan aramada rakiplerinizin önüne geçmek için SEO yapılmalıdır.

SEO Fiyatları Bilecik

SEO fiyatı verirken öncelikle web site analizi ve sektör analizi yapılmalıdır. Örneğin ben müşterilerime öncelikle teknik SEO fiyatı veriyorum. Teknik SEO web sitesindeki Google ve kullanıcı hatalarını düzeltmek denebilir. Öncelikle sitenin Google nezdinde görünümünü (teknik görünümü) iyileştirerek işe başlıyorum. Daha sonra istenilen anahtar kelime için fiyatlandırma yapmaktayım.

bilecik seo ücreti

2023 güncel olarak teknik SEO fiyatlarım 35$ + KDV’den başlamaktadır. Yapılacak işin büyüklüğüne ve zorluğuna göre fiyatlandırma artmaktadır. Anahtar kelime tabanlı aylık SEO fiyatı ise rekabete göre belirlenmektedir. Müşterinin istediği anahtar kelimede rekabet/zorluk analizi yapılıp ona göre fiyatlandırma yapılmaktadır. En ucuz anahtar kelime SEO çalışması 100$ + KDV şeklinde fiyatlandırılmaktadır.