Bilecik Web Tasarım

bilecik web tasarım

Bilecik web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Kurumsal ve bireysel müşterilerimize WordPress tabanlı web sitesi kurulumu yapıp teslim ediyoruz. Kurulumunu yaptığımız web siteleri mobil uyumlu ve sade tasarımlara sahiptir. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaca yönelik tasarımlar kullanmaktayız.

Bilecik Kurumsal Web Sitesi Kurulumu

bilecik kurumsal web tasarım

Kurumsal web siteleri, işletmeler tarafından tercih edilen web sitesi türüdür. Kurumsal web siteler, tasarım olarak sade ve kullanılabilir tasarıma sahip olmalıdır. Şirketlerin kurumsal ve ticari bilgileri eksiksiz olarak yer almalıdır.

Biz de orta ve büyük ölçekli firmalara kurumsal web sitesi kurulumu yapmaktayız. Kurumsal web sitelerimiz WordPress tabanlı olmaktadır. WordPress, dünyada tanınan ve sık güncellenen sistem olması sayesinde kullanıcılarımıza kolaylıklar sağlamaktadır. Web sitesini müşterimize teslim ettikten sonra kendileri de güncelleme yapabilmektedir.

Bilecik E-ticaret Sitesi Kurulumu

bilecik e-ticaret sitesi kurulumu

WordPress tabanlı (Woocommerce) e-ticaret sitesi kurulumu yapmaktayız. İster satış yapın isterseniz sadece ürünlerinizi sergileyin, WordPress tabanlı e-ticaret siteleri ile ürünlerinizi sergileyin. Firmanız için kuracağımız SEO uyumlu e-ticaret sitesi ile Google aramalarında üst sıralarda olma şansı yakalayın.

Müşterilerimizin ürün sayısına ve web sitesi trafiğine (tahmini) göre uygun hosting/sunucu seçimi ile hızlı web siteleri ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sade temalar seçilerek donma ve kasmaların da önüne geçmiş oluyoruz. Hızlı web siteleri Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda listelenmenize yardımcı olmaktadır.

Bilecik Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatlarımız müşterilerin ihtiyaçlarına ve sitenin büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Başlangıç fiyatlarımız şöyledir:

Bireysel web sitesi fiyatları: 75 $

Kurumsal web sitesi başlangıç fiyatı: 90 $

E-ticaret web sitesi başlangıç fiyatı: 110 $